Кодування від алкоголізму, алкогольної залежності в Києві

Кодування від алкоголізму – затребувана послуга серед родичів алкогольно-залежних людей і самих алкоголіків, які зіштовхнулися із серйозними проблемами в плані здоров’я через свою залежність. Якщо вас зупиняє можлива розголос – тут вам гарантована повна конфіденційність. Ми пропонуємо анонімне кодування від алкоголізму, збереження лікарської таємниці, повне сприяння та всебічну підтримку психотерапевта на всіх етапах лікування. Виходячи з даних медобледованія і основних показань, застосовуються різне лікування алкогольної залежності.

Позбавлення від алкогольної залежності – можливі варіанти:

  • Метод Довженко – ефект від 3 років і довше.

У будь-якому випадку, наша ціна на кодування від алкоголізму в Києві і Україні – одна з найдоступніших.

Кодування від алкоголізму за Методом Довженко

Кодування від алкоголізму по Довженко передбачає комплексне психологічний вплив на пацієнта, що веде до поступового і, що найважливіше, добровільної відмови від спиртного. Психологічний вплив ведеться в стані неспання, без гіпнозу, при спілкуванні з пацієнтом не будуть зачіпатися питання релігії і політики, тому обмежень для застосування методу фактично немає. Пропонуємо пройти анонімне кодування від алкоголізму за методом Довженка в Києві в нашій клініці.

Жіночий алкоголізм

Перебіг і лікування алкоголізму у жінок має ряд особливостей, обумовлених фізіологією жіночого організму. Так, у жінок спочатку менше ферменту АЦДГ, відповідального за переробку ацетальдегіду – отрути, що утворюється в результаті розпаду спирту. Тому жіночий алкоголізм, лікування цієї хвороби більш проблематичні, ніж у чоловіків, але в нашій клініці з цим вміють справлятися.

Алкоголізм у чоловіків

Даний вид алкоголізму є наймасовішим і доставляє найбільшу кількість проблем оточуючим – від сварок в сім’ї до скоєння злочинів. Тому лікування алкоголізму у чоловіків має важливе соціальне значення для сім’ї та суспільства. Часто чоловічий алкоголізм, лікування його не можуть тією обставиною, що сильна стать не хоче визнавати свою схильність до випивки хворобою. Наші лікарі та психотерапевти вміють знаходити підхід до людей у ​​всіх, навіть найскладніших випадках.

Пивний алкоголізм

Пристрасть до пива традиційно вважається менш небезпечним, ніж, припустимо, до горілки. Однак це не означає, що воно має менше далекосяжних наслідків і лікування від пивного алкоголізму не потрібно. Гамбрінізм – так ще називають пивний алкоголізм – лікування вимагає в обов’язковому порядку, інакше може розвинутися цироз печінки і «синдром пивного серця».

Хронічний алкоголізм

Хроніка – найбільш важка стадія будь-якої хвороби, в тому числі алкоголізму. Проте, в нашій клініці можуть запропонувати дієве лікування від хронічного алкоголізму з видимим довгостроковим результатом. Головне, розуміти, що, якщо є хронічний алкоголізм – лікування потрібно обов’язково.

Запійний алкоголізм

Будь-яке лікування від запойного алкоголізму передбачає, перш за все, детоксикацію організму, виведення з запою і обстеження пацієнта на предмет наявності органічних наслідків ураження алкогольними спиртами. Щоб припинити запійний алкоголізм – лікування повинно бути добре продумано і правильно підібране з урахуванням причин, які до нього ведуть.

Основні причини алкоголізму:

  • Спадкова схильність до алкоголізму.
  • Різні типи психічних захворювань і відхилень.
  • Соціальне середовище і традиції, яким людина не може або навіть не вважає за потрібне протистояти.
  • Хибне уявлення про лікувальні властивості спиртних напоїв і тривалий прийом алкоголю в якості судинорозширювальний засіб.
  • Невлаштованість в побуті, проблеми в родині, на роботі без прийнятного для пацієнта способу розв’язання.
  • Потреба в додаткових адаптогенах до дійсності при відсутності розуміння, як можна поліпшити своє життя.

Дуже важливо знайти справжню причину і пояснення (не виправдання!) Тяги людини до випивки. Наші психотерапевти завжди працюють в команді з наркологами, тому що, тільки намітивши шляхи усунення або ослаблення причини можна домогтися потрібного ефекту позбавлення від хворобливої ​​тяги до спиртного. Нагадуємо, що наша ціна на лікування алкоголізму в Києві і Україні є найбільш доступною. Тому настійно рекомендуємо скористатися пропозицією і вирішити проблему найбільш ефективним способом.

Згубні для здоров’я традиції застільного розпиття міцних алкогольних напоїв, бажання людини відключитися від реальності і прагнення держави до швидкого і більшого заробітку, призвело до загальної доступності алкоголю.