Лікування алкогольної залежності в Києві

Лікування від алкоголізму – затребувана анонімна послуга серед родичів алко-залежних людей і самих алкоголіків, які зіштовхнулися із серйозними проблемами в плані здоров’я через свою залежність.

Лечение алкоголизма в КиевеЯкщо вас зупиняє можлива розголос – тут вам гарантована повна конфіденційність. Ми пропонуємо пройти анонімне лікування алкоголізму, збереження лікарської таємниці, повне сприяння та всебічну підтримку психотерапевта на всіх етапах лікування. Виходячи з даних мед-обстежень та основних показань, застосовуються психологом різне лікування алкогольної залежності.

Лікування хворого на алкоголізм не можна відкладати, тому що це серйозне захворювання яке може привести до непередбачуваних наслідків. Ефективне лікування від алкоголізму в лікарні дозволить позбутися від шкідливої ​​звички в короткі терміни і дозволить почати видужали нове життя.

Смерті від алкоголізму в Україні

Україна, в рейтингу кількості смертності від алкогольної інтоксикації, займає 5 місце.

Статистика смертности от алкоголизма в Украине

Можливі варіанти позбавлення від алкогольної залежності:

 • Лікування алкоголізму Методом Довженко – ефект від 3 років і довше.
 • Кодування по Довженко в клініці лікування алкоголізму;

У будь-якому випадку, наша ціна на лікування від алкоголізму в Києві і Україні – одна з найдоступніших.

Лікування від алкоголізму психологом по методу Довженко

Лікування від алкоголізму за Довженко передбачає комплексне психологічний вплив, коли лікар психолог лікування алкоголізму проводить індивідуально разом з пацієнтом, що веде до поступового і, що найважливіше, добровільної відмови від вживання спиртного. Психологічний вплив лікаря ведеться в стані неспання, без гіпнозу, при спілкуванні з пацієнтом не будуть зачіпатися питання релігії і політики, тому обмежень для застосування методу фактично немає. Пропонуємо пройти анонімне лікування алкоголізму за методом Довженка в Києві в нашій клініці.

Лікування жіночого алкоголізму

Перебіг і лікування алкоголізму у жінок має ряд особливостей, обумовлених фізіологією жіночого організму. Так, у жінок спочатку менше ферменту АЦДГ, відповідального за переробку ацетальдегіду – отрути, що утворюється в результаті розпаду спирту. Тому жіночий алкоголізм, лікування цієї хвороби більш проблематичні, ніж у чоловіків, але в нашій клініці з цим вміють справлятися.

Лікування чоловічого алкоголізму

Даний вид алкоголізму є наймасовішим і доставляє найбільшу кількість проблем оточуючим – від сварок в сім’ї до скоєння злочинів. Тому лікування хронічного алкоголізму у чоловіків має важливе соціальне значення для сім’ї та суспільства. Часто чоловічий алкоголізм, лікування його не можуть тією обставиною, що сильна стать не хоче визнавати свою схильність до випивки – хворобою. Наші лікарі та психотерапевти вміють знаходити підхід до людей у всіх, навіть найскладніших випадках.

Лікування пивного алкоголізму

Пристрасть до пива традиційно вважається менш небезпечним, ніж, припустимо, до горілки. Однак це не означає, що воно має менше далекосяжних наслідків і лікування від пивного алкоголізму не потрібно. Гамбрінізм – так ще називають пивний алкоголізм – лікування вимагає в обов’язковому порядку, інакше може розвинутися цироз печінки і «синдром пивного серця».

Лікування хронічного алкоголізму

Хроніка – найбільш важка стадія будь-якої хвороби, в тому числі алкоголізму. Проте, в нашій клініці психологи можуть запропонувати дієве лікування від хронічного алкоголізму з видимим довгостроковим результатом. Головне, розуміти, що, якщо є хронічний алкоголізм – лікування потрібно обов’язково!

Як позбутися від алкогольної залежності?

Не варто відкладати консультацію і візит до лікаря фахівця, тому що з кожним новим днем алкоголізм активно прогресує завдаючи вашому організму, і вашим близьким непоправної матеріальний і психологічний збиток, тільки в клініці у вас є можливість стати на шлях “безалкогольного” майбутнього.

Лікування запойного алкоголізму

Будь-яке лікування від запойного алкоголізму передбачає, перш за все, детоксикацію організму, виведення з запою і обстеження пацієнта на предмет наявності органічних наслідків ураження алкогольними спиртами. Щоб припинити запійний алкоголізм – лікування повинно бути добре продумано і правильно підібране з урахуванням причин, які до нього ведуть.

Статистика випитого в літрах алкоголю (чистого етанолу) на людину в рік

Український алкоголізм в літрах

Основні причини алкоголізму:

 • Спадкова схильність до алкоголізму.
 • Різні типи психічних захворювань і відхилень.
 • Соціальне середовище і традиції, яким людина не може або навіть не вважає за потрібне протистояти.
 • Хибне уявлення про лікувальні властивості спиртних напоїв і тривалий прийом алкоголю в якості судинорозширювальний засіб.
 • Невлаштованість в побуті, проблеми в родині, на роботі без прийнятного для пацієнта способу розв’язання.
 • Потреба в додаткових адаптогенах до дійсності при відсутності розуміння, як можна поліпшити своє життя.

Дуже важливо знайти справжню причину і пояснення (не виправдання!) Тяги людини до випивки. Наші лікарі психотерапевти завжди працюють в команді з наркологами, тому що, тільки намітивши шляхи усунення або ослаблення причини можна домогтися потрібного ефекту позбавлення від хворобливої тяги до спиртного. Нагадуємо, що наша ціна на лікування алкоголізму психологом в Києві і Україні є найбільш доступною. Настійно рекомендуємо скористатися пропозицією і вирішити проблему найбільш ефективним способом.

Вартість лікування алкоголізму

Скільки коштує лікування від алкоголізму? Відповідь на це питання постараємося дати в цьому абзаці. Ціна на лікування алкоголізму пояснюється тим, що лікування – важкий і трудомісткий процес для, що вимагає не тільки самовідданої роботи лікарів, а також сучасних препаратів.

Ціна на лікування зазвичай формується в залежності від наступних факторів:

 • стан хворого – чим більше запущено захворювання, тим дорожче обійдеться зцілення;
 • вік пацієнта;
 • загальна тривалість курсу і кількість етапів.

Кожен етап лікування має на увазі додаткові витрати. Якщо лікар бачить необхідність працювати з психологічною залежністю – знадобиться кодування. Якщо хворий потребує тривалої реабілітації, це так само спричинить додаткові фінансові витрати. Але всі ці витрати швидко окупаються, коли приходити життя без алкоголю.