Жіночий алкоголізм

У сучасному світі жінки дуже працездатні і витривалі. Вони працюють нарівні з чоловіками, піклуються про дітей і домівку, що призводить до психологічної втоми. Не рідко, причиною алкоголізму може стати самотність, депресивний стан, сімейні негаразди, розлучення і генетична схильність. Ось тоді-то і відбувається пристрасть до алкоголю.

Алкоголизм у женщин Жіночий алкоголізм не відразу видно, але він швидко прогресує. За статистичними даними, з кожним роком зростає число заручниць алкогольних напоїв. На відміну від чоловіків, жінки швидше впадають в залежність. Якщо жінка втратила самоконтроль, не може вчасно зупинитися і організм вимагає на наступний день похмелитися, тоді необхідно вдатися до лікування алкоголізму у жінок.

Симптоми жіночого алкоголізму

Є й інші непрямі симптоми, при яких потребує лікування жіночий алкоголізм. Схема лікування жіночого алкоголізму підбирається індивідуально лікарем після консультації, з урахуванням стадії захворювання, тривалості вживання спиртних напоїв і стану здоров’я в цілому. П'яна жінкаПерш за все, жінка повинна пройти повну діагностику для визначення будь-яких захворювань організму. А також дуже важливу роль в лікування алкоголізму жінок грає комплекс заходів, спрямованих на детоксикацію організму.

Не варто забувати і про психологічну підтримку родичів для лікування алкоголізму жіночого. Рідні повинні надати своє сприяння в терапії, і навчитися правильно підтримувати алкозалежних в період лікування. Крім цього, з тих, хто п’є людиною працює і психотерапевт, який допомагає побачити причину пристрасті до алкоголю і формує мета, мотивацію і напрямок відмови від залежності. Завдяки комплексному підходу в нашому центрі можна домогтися гарних результатів у лікуванні алкоголізму жіночого. Ми готові допомогти вам в боротьбі з залежністю заради вашого майбутнього і повноцінного життя без алкоголю.

Вартість лікування жіночого алкоголізму

Найменування послуги Вартість
Лікування жіночого алкоголізму в групі 3 500 грн.
Лікування жіночого алкоголізму індивідуально 4 500 грн.