Лікування ігрової залежності

позбавлення від ігроманії

Ігроманія – це залежність, яка руйнує сім’ї та людські життя. Тому вона потребує оперативного терапевтичного втручання, як будь-яке інше захворювання. Лікування ігроманії є комплексною процедурою, що включає психотерапевтичні сеанси та медикаментозну терапію. Займатися нею має професійний психотерапевт та психіатр-нарколог, який допоможе підібрати індивідуальний план лікування.

Лікування ігроманії – актуальне завдання для суспільства з моменту, як тільки з’явилися ігри. З одного боку, гра – це природне прагнення людини з раннього дитинства. Всі діти грають у ляльки, машинки, солдатиків, «палички», м’ячик тощо. Та й, до речі, спорт – футбол, баскетбол, волейбол, теніс – це також ігри. З іншого боку, коли зовсім не корисні для здоров’я гри захоплюють підлітка чи дорослу людину, то тут уже потрібне лікування від ігроманії.

Лікування комп’ютерної залежності

Залежність від комп'ютерних ігор
Комп’ютерні ігри є одним із способів відволіктися від життєвих негараздів і розслабитися. Коли людина приділяє їм 1-2 години на день (наприклад, грає після роботи), така ситуація не викликає тривоги. Небезпечною ознакою є аномальне збільшення кількості часу, проведеного у грі. Грамоман починає багато грати, що завдає шкоди іншим сферам життя.
Комп’ютери міцно увійшли в наше життя, за допомогою меседжерів можна спілкуватися, через «ок, гугл» можна знайти будь-яку інформацію та написати шкільний реферат або доповідь на конференцію, а віртуальні тури музеями світу скоро замінять реальні подорожі та екскурсії. До речі, багато хто вже починає замінювати реальне спілкування і реальне життя комп’ютерами.
Залежність від комп'ютерних ігор
Це аномально, тому що комп’ютери повинні доповнювати реальне життя і робити його більш зручним, а не замінювати його найцікавіші та найцікавіші аспекти – живе спілкування та особисті враження. Якщо людина використовує інтернет для пошуку адреси музею – це цілком нормально, а якщо замінює похід у музей, що знаходиться у своєму місті, віртуальною екскурсією – це вже привід задуматися про те, щоб пройти лікування комп’ютерної залежності у нашій клініці.

Те саме і з соцмережами: одна справа, коли людей розділила життя, відстань та кордони між країнами, інша – коли скайп та фейсбук замінили живе спілкування друзям, які живуть на сусідніх вулицях. Тут найголовніше – вчасно повернутися в реальність, тим більше, що наша ціна на лікування комп’ютерної залежності цілком доступна.
Ефективне лікування комп’ютерної залежності у підлітків у Києві Ви можете пройти у нашому центрі. Із цим питанням не варто затягувати, тому що в майбутньому підлітку важче буде адаптуватися в суспільстві.

Способи лікування ігроманії

Залежність від ігор усувають застосуванням цілого ряду заходів. Вони припускають три стадії:

  1. усвідомлення ігроманом своєї залежності та виникнення в нього бажання подолати її;
  2. індивідуальні психотерапевтичні сеанси та групова терапія для формування правильних життєвих установок;
  3. осоціальна адаптація та розуміння того, що повноцінне життя можливе без постійних онлайн-ігор.

Методи лікування ігроманії в наркологічному центрі «ДАР» включають:

  • психотерапію – гештальт-аналіз, психосинтез, аутогенні тренування, сеанси сімейної терапії;
  • медикаментозну терапіюпобічних симптомів лудоманії – депресії, безсоння, дратівливості, ломки;
  • гіпнотичний вплив на людину, формування у неї заборонених установок до гри.

Ігроманію як хворобу не можна вилікувати застосуванням лише однієї методики. Просте вживання антидепресантів нічого не дасть, адже корінь проблеми лежить у свідомості людини. При цьому спілкування з психотерапевтом допомагає лудоману усвідомити свою залежність, але від його зусиль залежить подальша соціальна адаптація.
ігроманія залежність

Лудоманія

Якщо ви часто думаєте про те, щоб піти в казино і зіграти в азартні ігри, щоб подолати свій програш, значить проблема існує. Якщо ви продовжуєте грати, навіть знаючи, які серйозні наслідки це може мати для вашого життя, можливо, у Вас є проблема з ігровою залежністю. У такому випадку Вам знадобиться консультація або лікування лудоманії.

Лікування ігроманії в Україні

Комп’ютерні розробники сьогодні вигадали безліч цікавих онлайн-ігор. CS:GO, Fortnite, FIFA та багато інших симуляторів дарують незабутні емоції. Деякі люди стають професійними кіберспортсменами, перетворюють своє захоплення на заробіток. Досить згадати успішну українську команду NAVI, яка здобула масу престижних нагород.
Ось лише деяким людям онлайн-ігри заважають повноцінно жити. Вони стають альтернативою походам на роботу, турботі про сім’ю. У такій небезпечній ситуації не можна відкладати проблему у довгий ящик. Почати діяти можна з простого кроку – кодування від ігрових автоматів у наркологічному центрі «ДАР».

Позбавлення ігрової залежності – це тривалий процес, який може затягтися на кілька років. Самостійно подолати патологію не вдасться, потрібна кваліфікована допомога. Фахівець направить пацієнта в потрібне русло, дозволить йому усвідомити своє становище та почати одужання. Лудоманія руйнує життя, але з нею можна впоратися за комплексного підходу.

Вартість консультацій і сеансів лікування від ігроманії

Найменування послуги Вартість
Консультація для кодування від ігрової залежності 500 грн.
Один сеанс лікування ігрової залежності 1 500 грн.
БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт