Ефективне лікування ігрової залежності

ігроманія залежність

Лікування ігроманії – актуальне завдання для суспільства з моменту, як тільки з’явилися ігри. З одного боку, гра – це природне прагнення людини з самого раннього дитинства. Всі діти грають в ляльки, машинки, солдатиків, «пасочки», м’ячик і так далі. Та й, до речі, спорт – футбол, баскетбол, волейбол, теніс – це теж гри. З іншого боку, ігрова залежність – це коли зовсім корисні для здоров’я ігри захоплюють підлітка або дорослу людину повністью, то тут вже потрібне лікування від ігроманії.

І, якщо раніше це були карти, казино та ігрові автомати, то тепер додався новий величезний сегмент – комп’ютерні ігри. Тому кодування від ігрової залежності має різні аспекти, і в нашій клініці доктора вміють працювати з усіма варіантами прояви цієї згубної звички. Пропонуємо пройти лікування ігрової залежності в Україні саме в нашій клініці, щоб домогтися максимального результату. Проводиться лікування ігроманії у Києві, безпосередньо за адресою нашої клініки.

Лікування комп’ютерної залежності

лікування комп'ютерної ігроманії

Комп’ютери міцно увійшли в наше життя, за допомогою меседжер можна спілкуватися, через «ок, гугл» можна знайти будь-яку інформацію і написати шкільний реферат або доповідь на конференцію, а віртуальні тури по музеях світу скоро замінять реальні подорожі та екскурсії. До слова, багато хто вже починають замінювати реальне спілкування і реальне життя комп’ютерами.

Це аномально, так як комп’ютери повинні доповнювати реальне життя і робити її більш зручною, а не підміняти її найцікавіші і захоплюючі аспекти – живе спілкування і особисті враження. Якщо людина використовує інтернет для пошуку адреси музею – це повністю нормально, а якщо замінює похід в музей, що знаходиться в своєму ж місті, віртуальною екскурсією – це вже привід замислитися над тим, щоб пройти лікування комп’ютерної залежності в Києві в нашій клініці.

Те ж саме і з соцмережами: одна справа, коли людей розділила життя, відстань і кордони між країнами, інше – коли скайп і Фейсбук замінили живе спілкування друзів, що живуть на сусідніх вулицях. Тут найголовніше – вчасно повернутися в реальність, тим більше що наша ціна на лікування комп’ютерної залежності цілком доступна.

Лікування комп’ютерної ігроманії

лікування комп'ютерної залежності

Ще один набагато небезпечніший аспект комп’ютерної залежності – це комп’ютерна ігроманія. Залежність в наш час піддаються практично всі соціальні верстви від школярів до молодих чоловіків і домогосподарок середнього віку. Надмірне захоплення іграми веде до соціальної дезінтеграції і дезадаптації, тому лікування від комп’ютерної ігроманії – завдання важливе.

Однак тут важливо дотримати грань: сьогодні повним ходом розвивається кіберспорт, і за кордоном кіберспортсмени нітрохи не менш успішні, ніж футболісти, тенісисти або боксери. Тому важливо розпізнати, чи лежить в основі ігроманії нездатність реалізувати себе в звичайному житті або це і є прагнення до соціалізації та досягнення життєвого успіху. Це особливо стосується батьків, які нав’язують лікування залежності від комп’ютерних ігор своїм дітям. Наші психотерапевти мають досвід роботи лікування комп’ютерної ігромані з різними ігроманами. І тому зможуть допомогти знайти розумний баланс між віртуальною реальністю і реальним життям, не зламати майбутню кар’єру кіберспортсмена і при цьому допомогти стати успішним в інших сферах життя.

Вартість консультацій і сеансів лікування від ігроманії

Найменування послуги Вартість
Консультація для кодування від ігрової залежності 500 грн.
Один сеанс лікування ігрової залежності 1 500 грн.
БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт