Залежність від азартних і комп’ютерних ігор

На жаль, останнім часом масштабна трагедія, яка охопила нашу країну – ігрова залежність. На перший погляд, безневинні комп’ютерні ігри відключають свідомість від дійсного. З’являється агресія, страхи, пропадає почуття реальності.

Зависимые от игр подростки А залежність від азартних ігор загрожує не тільки проблемами фінансового характеру, а й психологічного. Далі, людина втрачає інтерес до свого життя, родину, роботу, навчання. Він повністю занурюється в свою залежність. Визначити ігрову прихильність важко, але можливо. Самостійно вирішити цю проблему неможливо, тому необхідно звернеться за лікуванням ігрової залежності до фахівців.

Причини ігрової залежності

Ігрова залежність, коли вже все програвЗа допомогою цієї прихильності людина намагається втекти від життєвих проблем, фобій, самотності. Подібне пристрасть потребує лікування від ігрової залежності. Найперший крок буде визнання проблеми в цілому і розуміння, що це серйозна залежність, яка руйнує ваше життя. Наступним кроком буде звернення за допомогою. Лікуванням ігрової залежності в Україні займається наш центр, де ви зможете отримати консультацію і всю необхідну терапію.

Лікування ігрової залежності

Наші фахівці в клініці застосовують різні методи лікування ігрової залежності. Успішність лікування буде залежати від конкретного випадку. Фахівець допоможе знайти причину виникнення даної патології. І вже із застосуванням психотерапії та інших методів допоможе вирішити дану проблему. Іноді для лікування залежності від ігрових автоматів фахівці можуть застосовувати гіпноз або медикаментозну терапію. Лікування базується з урахуванням особливостей кожної людини індивідуально і його проблеми. Якщо ігнорувати ігрову залежність і лікування, у ігромана почнуться проблеми в сприйнятті зовнішнього світу, депресія, страхи і психічні розлади у важких випадках. На сьогодні наш центр може допомогти вам і вашим близьким перемогти ігрову залежність.

Вартість лікування ігрової залежності

Найменування послуги Вартість
1 Сеанс 1 500 грн.

Наші лікарі

Фахівці Центру «Дар», лікарі вищої категорії, які протягом десятиліть застосовують ефективні з існуючих нині методик лікування.

ФАРТУШНИЙ
Євген Миколайович

Психофізіолог-психотерапевт, психіатр, нарколог, гомеопат

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт