Лікування тютюнової залежності

Лікування тютюнопаління – затребувана послуга з різних причин, починаючи від поступового усвідомлення згубності цієї звички і закінчуючи банальним бажанням заощадити на тютюні, так як сигарети коштують недешево.

Методи лікування нікотинової залежності

лікування тютюнопаління

Психотерапевтичні безмедикаментозні методи:

  • гіпноз;
  • самонавіювання;
  • метод Довженко.

Окремо варто сказати про лікування куріння методом Довженка – даний метод не передбачає ні гіпнозу, ні медикаментів і не має жорстких обмежень по застосуванню. Це, по суті, допомога психотерапевта пацієнту, при якому пацієнт сам затверджується в своєму небажанні продовжувати палити і ефективність такого методу лікування табакуренія найвища.

Також вимагає уточнення момент використання симптоматичної терапії при лікуванні від куріння, тобто ліків для зняття симптомів хвороби, які можуть з незвички з’явитися в перші дні відмови від сигарет. Це можуть бути головні болі, вегетативні розлади, перепади настрою та інше. Під конкретну симптоматику підбирається конкретне лікування табакуренія транквілізаторами або стимуляторами.

Якщо у людини є хронічні хвороби, то для профілактики загострення застосовуються препарати, що виключають таку можливість. Щоб правильно діагностувати симптоми і вірно підібрати лікування залежності від куріння, наші наркологи працюють в тісному союзі з лікарями інших спеціалізацій.

Переваги відмови від куріння

Притому, що про шкоду куріння сказано дуже багато, а МОЗ, воістину, втомився попереджати, все ж ще є люди, які сумніваються в доцільності відмови від сигарет і вже тим більше фінансових витрат на куріння і лікування. Особливо, якщо з якихось своїм підрахунками вони прийшли до висновку, що оплата лікування тютюнової залежності перевищить вартість сигарет, що викурюються за якийсь відрізок часу.

По-перше, варто сказати, що відмова від куріння в будь-якому випадку фінансово вигідний, так як при успіху лікування і повну відмову ви почнете економити на сигаретах – точніше, відсутності необхідності їх купувати – дуже швидко. По-друге, ви заощадите на ліках, так як багато медикаментів вам стануть не потрібні з огляду на поліпшення стану здоров’я після відмови від куріння. Наш досвід роботи з курцями і сучасна діагностична апаратура дозволяє стверджувати це на всі сто відсотків.

Зміни в стані здоров’я після відмови від куріння:

  • Повернення тиску до показників, які мали місце до початку куріння тютюну – протягом доби після останньої сигарети.
  • Поліпшення чутливості смакових рецепторів – через дві доби після відмови від куріння.
  • Нормалізація роботи легенів і інших органів дихання – протягом трьох місяців після проходження повного лікування тютюнової залежності.
  • Поліпшення роботи серцево-судинної системи – протягом наступних трьох років у разі лікування від куріння.
  • Нівелювання чинників, викликаних нікотином і призводять до онкозахворювань – протягом п’яти років.

На додачу до всього сказаного слід зауважити, що особи, які кинули курити до 35 років, мають реальний шанс повністю повернути показники здоров’я до тих, що притаманні їх некурящим ровесникам, а також нівелювати вже придбані наслідки для власного здоров’я. Тому настійно рекомендуємо пройти лікування тютюнової залежності в Києві в нашій клініці за найсучаснішими і ефективним методикам і найбільш доступним розцінками.

Вартість сеансу лікування від тютюнопаління

Найменування послуги Вартість
Лікування від куріння індивідуально 3 500 грн.