Відповіді на часті питання

Підкажіть, будь ласка, як вивести чоловіка із запою? Чи обов'язково звертатися до лікаря?

Сьогодні існує багато як народних, так і медичних методів, які ви можете застосувати для виведення чоловіка із запою. Ми не рекомендуємо ризикувати використанням народних методик. Купірування запою – перша і одна з найважливіших ступенів на шляху лікування від алкоголізму. Тому найкраще – відразу викликати додому лікаря, який визначить склад крапельниці і порекомендує, що робити в разі ускладнень. Крім того, фахівець вирішить, чи потрібна хворому термінова госпіталізація.

Як кодують алкоголіків? Які найефективніші методи кодування існують на даний момент?

Закодуватися від алкоголю – значить на тривалий час відмовитися від спиртних напоїв і не мати до них тяги. Домогтися такого результату можна, використовуючи одну з хімічних методик. Як кодуються алкоголіки в цьому випадку? В організм вводиться речовина, що викликає нестандартну реакцію на вживання алкоголю. Кардинально відрізняється від хімічного кодування метод Довженка. Його суть полягає в тому, що стійка неприязнь до алкоголю формується на рівні підсвідомості. Іншими словами, не хімічний препарат, а мозок людини виконує блокування на вживання спиртного.

Підкажіть, будь ласка, як змусити чоловіка кинути курити?

Багато жінок стикаються з цією проблемою. Який же найбільш ефективний метод, здатний змусити чоловіка кинути курити? Якщо ви хочете, щоб він позбувся шкідливої ​​звички, не ставте йому ультиматум. Людину не можна змусити насильно – він повинен сам цього захотіти. Кращий підхід в такій ситуації – переконання і аргументація. Ви можете звернутися в медичний центр, де лікар проведе консультацію з роз’ясненням наслідків куріння, а також надасть допомогу в позбавленні від тютюнопаління.

Моя сестра часто вживає алкоголь, але не хоче звертатися за допомогою до лікарів. Підкажіть, будь ласка, як переконати алкоголіка лікуватися?

В першу чергу, наберіться терпіння, оскільки процес лікування – складний і вимагає певного часу. Якщо ви не можете самостійно переконати сестру звернутися за допомогою, заручитися підтримкою лікаря-нарколога. Він знає, яким чином переконати алкоголіка лікуватися, а тому зможе знайти до неї правильний психологічний підхід і мотивує до проходження подальшої реабілітації. Тільки при наявності у пацієнта бажання до позбавлення від поганої звички можна буде говорити про ефективність подальшого лікування.

Розкажіть, будь ласка, як кодуються від алкоголізму? Які методи застосовуються в вашому центрі?

Існує близько десяти ліцензованих методів кодування. Більшість з них – хімічні методики. Серед інших ефективних способів – гемокодування. В цьому випадку ефективність методу грунтується на страху можливої смерті, що утримує людину від вживання спиртного. Слід також назвати і психологічну методику – нейрокодування, при якій блокується центр отримання задоволення від алкоголю.

Як змусити чоловіка кинути пити?

Ваше головне завдання – переконати його звернутися за допомогою. І в цьому питанні від вас буде потрібно величезне терпіння. Щоб змусити чоловіка кинути пити, необхідно провести важку роботу. Частіше розмовляйте з ним, намагаючись достукатися і переконуючи в необхідності пройти лікування. Зародити в алкоголіка бажання позбутися згубної звички допоможе і кваліфікований лікар, який має багатий досвід спілкування з людьми, страждаючими від алкогольної залежності.

Невже ігроманія це хвороба?

Так! Це абсолютно не невинна розвага, а важке захворювання. Хворобливе захоплення азартними іграми починається в підлітковому віці і досягає піку від 20 до 40 років. У США серед дорослого населення ігроманія зустрічається частіше, ніж алкогольна залежність. Ігровою залежністю страждають близько 28% американських чоловіків, а симптоми алкогольної залежності проявляються у 17% чоловіків і 8% жінок.

Мій чоловік дуже багато і часто п'є пиво. Зупинитися не може. Чи можна це вилікувати?

Найімовірніше, у вашого чоловіка пивний алкоголізм. Якщо він всерйоз хоче позбутися від пивної залежності, то Вам слід звернутися в наш центр в день консультації. Доктор повинен поговорити з вашим чоловіком і якщо вважатиме за можливе, то проведе лікування в два етапи: зніме тягу до спиртного на 2 тижні до основного лікування; потім буде проведено основне лікування.

Я закодований за методом Довженка від алкоголю, термін кодування ще не пройшов, хочу закодуватися від куріння, скажіть, чи не нанесе це шкоди? Накладення одного кодування на інше.

Лікування від нікотинової залежності, проведене після кодування від алкогольної залежності, тільки придбає сильніший ефект, так як відбувається взаємне посилення суггестії. Люди, які пройшли лікування від алкогольної залежності в нашому центрі, часто звертаються до нас, щоб вже усвідомлено кинути палити.

Кодувався у вас 5 років тому, відчуваю себе добре. Через місяць термін закінчується, але я ще не вирішив чи потрібно мені продовжувати код? Мені здається, що я вже сам можу впоратися з цією проблемою.

5 років – це хороший термін! Організм перебудувався досить і тверезий спосіб життя для Вас вже нормальне і природне стан. Але, як показує досвід, багато знову повертаються до проблеми алкогольної залежності. Це вирішується дуже індивідуально. За більш детальною інформацією звертайтесь до нас через Інтернет в режимі он-лайн консультації. До вас запросять фахівця, він вам все пояснить.

Як Ви лікуєте і що являє собою метод кодування?

Сугестивний метод лікування за А.Р.Довженко ( «Кодування») ефективно позбавляє людей від алкогольної залежності вже понад три десятиліття.

Лікувальний ефект досягається тим, що лікар під час психотерапевтичного сеансу допомагає пацієнтові активізувати його власне бажання, посилити це у багато разів і таким чином позбутися згубної залежності. В результаті нашого лікування бажання пацієнта стає його (пацієнта) внутрішнім переконанням і твердою життєвою позицією!

Ефективність лікування дуже висока. Лікування відбувається за один сеанс, бажання пити пропадає, побічні ефекти відсутні.

Але! Необхідно щире бажання і категоричність прийнятого рішення – ніяких компромісів або півзаходів. Лікування протипоказане людей з психічними розладами.

Маєте питання? Будемо раді відповісти на них.