Лікування неврозів в клініці «ДАР»

Лікування неврозів – актуальна на сьогоднішній день проблема, масштаби якої більшою частина суспільства навіть не усвідомлюються. Під неврозами розуміється найширший спектр розладів психологічного характеру, які при затяжному перебігу отримують цілком відчутні фізіологічні «маркери».

Тому, якщо людину збагнув невроз, лікування потрібно обов’язково, інакше наступним кроком буде наявність фізіологічних розладів і цілком конкретні хвороби, лікування яких займе набагато більше часу, ніж усунення неврозу. Відзначимо, що під терміном «невроз» розуміється кілька видів різнопланових невротичних відхилень.

Види неврозів:

  • невроз нав’язливих станів (нав’язливі думки, бажання повторювати дії або «прокручування» їх в голові);
  • панічний розлад (страхи, занепокоєння);
  • істерія (висока самонавіювання, перепади настрою);
  • неврастенія (хронічна втома і її наслідки).

Всі ці види неврозів, так чи інакше, можуть викликати спазми в різних частинах тіла, що веде до погіршення кровопостачання і насичення киснем життєво важливих органів. Це, в свою чергу, веде до проблем функціонування різних систем організму і, як наслідок, різного роду захворювань.

Діагностика і лікування неврозів

Як же розпізнати невроз і відрізнити його, скажімо, від звичайної втоми. Коли людині досить нормально поїсти і виспатися, щоб знову відчути прилив сил? Як мінімум, в більшості випадків про нормальному сні такі люди забули давно, тому «просто виспатися» для них зовсім не просто.

В тому і небезпека неврозів, що клінічна картина вкрай обмежена, і тому діагностувати їх буває важко. Однак наші фахівці навчилися розпізнавати і відрізняти неврози від будь-яких інших розладів, і, навіть якщо в наявності лише порушення сну, нічна пітливість і нічний тризм (скрегіт зубами по ночах), то все одно в нашій клініці зуміють поставити правильний діагноз.

Ознаки неврозів за типами:

  • Хронічна втома, занепад сил, думки про безглуздість буття – депресивний невроз.
  • Потреба в повторенні дій (перевірити вимкнене світло, чи закритий кран з водою і так далі) – ознака неврозу нав’язливих станів.
  • Напади страху або тривоги по малозначущими приводів – ознака панічного розладу.
  • Зміни настрою і загальні думки на тему «як би чого не сталося» – ознака істерії.

Дуже часто допомагає робота з психотерапевтом і правильне застосування медікаметозное коштів на початковому етапі лікування для зняття соматичних синдромів (серцебиття, пітливість, спазми гладкої мускулатури). В особливо складних випадках допомагає короткочасне санаторно-курортне лікування або просто відпочинок за містом в тиші, на природі, без щоденних стрессообразующіх факторів (сім’я, діти, робота).

Найбільш ефективне лікування неврозу в Києві і Україні пропонує наша клініка. При цьому встановлена ​​у нас ціна на лікування неврозів повністю доступна навіть сім’ям із середнім достатком.

Вартість сеансу лікування

1 сеанс (1 година) 600 грн.
БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт