Неврастенія, лікування і симптоми

Неврастенія, вона ж астенічний синдром – отримує все велике поширення розлад як серед людей у ​​віці, так і серед досить молодих людей. Відповідно, і лікування неврастенії потрібно все більшій кількості людей.

Під неврастенію розуміється дратівливість, хронічна втома, швидка виснаженість і порушення сну. Причиною тому – зростання темпу життя, навантаження і проблеми, які наздоганяють людей в більш молодому віці, ніж якихось 30-40 років тому.

Основні причини неврастенії:

  • Надмірне фізичне і емоційне навантаження (багато роботи, підготовка до іспитів в останній момент, вимушене участь в конфліктах або тривале перебування у вороже налаштованому середовищі).
  • Тривала відсутність відпочинку (відпустки, вихідних, вільного часу, можливості змінити на якийсь час діяльність, зайнятися спортом або своїм хобі).
  • Багаторічні переживання і хронічний стрес (смерть або тяжка хвороба близького людини, невиплачена іпотека, перманентні матеріальні нестачі).

Список можна деталізувати і доповнювати, проте суть залишається та ж – довгі безперервні навантаження і переживання провокують неврастенія. Якщо розвинулася неврастенія – лікування потрібно обов’язково, тому що наступним етапом буде виникнення фізичних неполадок в організмі. Так, лікування неврозу від втоми нітрохи не менш значуще, ніж лікування будь-якої іншої хвороби.

Основні стадії неврастенії:

  1. Гіперстенічна – початкова, коли з ознак спостерігається тільки підвищена дратівливість і збудливість, швидка втрата самовладання через будь-якої дрібниці (шум, чергу або натовп на вході куди-небудь). Також на цій стадії може час від часу з’являтися головний біль з локалізацією в скроневої області, неуважність і зниження працездатності.
  2. Дратівлива слабкість – друга стадія, яка характеризується дратівливістю і моментальної збудливістю в поєднанні з моментальною стомлюваністю. Також спостерігається хворобливе ставлення до будь-яких гучних звуків, музики, різких запахів, яскравого світла, сльозливість, нетерплячість, нічне безсоння з подальшою сонливістю вдень, іноді до переліку симптомів додається печія і зниження апетиту.
  3. Гіпостеніческого неврастенія – фінальна стадія, що характеризується фізичної слабкістю, апатією, сонливістю, емоційним виснаженням, млявістю, постійної тривожністю і відчуттям невизначеності.

Вкрай бажано не запускати стан неврастенії до третьої фінальної стадії, так як на перших двох позбавлення відбувається набагато простіше, легше і швидше. На фінальній стадії, швидше за все знадобиться ще і медікаметозное лікування для позбавлення від головного болю і підвищення м’язового тонусу. Найбільш ефективне лікування неврастенії в Україні пропонує наша клініка, що впроваджує найпрогресивніші методи позбавлення від невротичних станів. Загальна ціна на лікування неврастенії виводиться індивідуально в залежності від тяжкості стану пацієнта і ступеня занедбаності хвороби.

Вартість лікування неврастенії

Найменування послуги Вартість
1 Сеанс лікування від неврастенії 600 грн.