Лікування Ожиріння, Надмірної ваги

Ожиріння – актуальна потреба для все більшої кількості людей в сучасному світі. З одного боку, «вік» ожиріння, як і інших хвороб, помолодшав – зараз відсоток дітей, яким потрібне лікування надмірної ваги, набагато вище, ніж 20-30 років тому. Найчастіше стало зустрічатися ожиріння у чоловіків, лікування якого має свою специфіку. І, звичайно, дуже затребуване лікування ожиріння у жінок, над яким тяжіють стандарти «90-60-90» і просто бажання залишатися молодою і красивою.

З іншого боку, самостійно позбавитися від зайвої ваги не так-то просто. З його набором змінюються не тільки харчові звички і формується залежність від шкідливих продуктів. З набором ваги змінюється обмін речовин, сповільнюється метаболізм, і повернути процеси в організмі в норму самостійно просто нереально.

Активно пропаговані заняття фізкультурою і спортом теж не завжди вирішують проблему і навіть не завжди можливі: надлишок ваги впливає на суглоби, їх рухливість, і підвернувши їх навантаженні в результаті бігу або занять на тренажерах, можна отримати травму. Тому спочатку потрібно знизити вагу, а потім приступати до активних занять спортом.

Зниження ваги краще здійснювати під контролем фахівця. Так, лікування ожиріння в Києві проводить наш центр. Відзначимо, що це провідний центр лікування ожиріння в Україні, що застосовує найпрогресивніші методи. Ми практикуємо лікування ожиріння за методом Довженка, і на сьогоднішній день це найдієвіший метод, який підтвердив свою ефективність і довгострокова дія.

Кодування від зайвої ваги за методом Довженка – переваги:

  • Тільки психологічний і психотерапевтичний вплив.
  • Проводиться в стані неспання.
  • Проводиться без застосування гіпнозу.
  • Проводиться без застосування лікарських препаратів.
  • Не має обмежень за віком.
  • Не має обмежень за ступенем ожиріння.
  • Формує байдуже ставлення до шкідливої ​​їжі.
  • Залишає тільки здорові потреби в їжі.
  • Має довгостроковий ефект.

Щоб скористатися методом Довженка, досить лише бажання пацієнта схуднути і нетривалий утримання від їжі перед сеансом. Також слід утриматися від кави і інших кофеїновмісних напоїв безпосередньо напередодні сеансу.

Лікування ожиріння 1 ступеня

Лікування ожиріння 1 ступеня – мабуть, найпростіша з усіх завдань, так як перевищення норми ваги не знайшло критичних масштабів, а пацієнт, швидше за все, не впав у істотну залежність від власних шкідливих звичок. Тоді вплив на підсвідомість буде ефективним, а пацієнту буде досить просто вселити спокійне ставлення до їжі і сформувати звичку їсти менше. Якщо у вас ожиріння першого ступеня – лікування в Києві проведе наша клініка. Під ожирінням першого ступеня мається на увазі перевищення норми ваги менш ніж на 30 відсотків.

Лікування ожиріння 2 ступеня

Лікування ожиріння 2 ступеня – завдання складніше, адже тут вже мова йде про перевищення норми ваги від 30 до 50 відсотків. Таке нарощування маси тіла не відбувається одномоментно, а, значить, у людини встигли міцно сформуватися шкідливі харчові звички. Можливо, вже почалися проблеми з обміном речовин, так що робота у психотерапевта буде трохи складніше. Проте, для ожиріння другого ступеня лікування за методом Довженка вельми ефективно.

Лікування ожиріння 3 ступеня

Лікування ожиріння 3 ступеня – завдання, що вимагає високої майстерності і вправного застосування методу Довженко на практиці. В цьому випадку мова йде про перевищення нормальної маси тіла в півтора-два рази, тобто на 50-100 відсотків. На цій стадії спостерігається міцне вкорінення шкідливих харчових звичок на рівні підсвідомості, а також йде помітне розлад стану здоров’я, пов’язане з неправильним харчуванням. Для ожиріння третього ступеня лікування потрібно ретельне, продумане і виконане фахівцями тільки найвищого класу.

Лікування ожиріння 4 ступеня

Лікування ожиріння 4 ступеня – вкрай складне завдання, тому що при перевищенні норми ваги більш ніж в два рази спостерігаються серйозні проблеми зі здоров’ям і психікою. Крім залежності від їжі, такі пацієнти, як правило, страждають депресією через неможливість вести нормальний спосіб життя і самостійно справлятися з елементарними завданнями – зав’язування шнурків на взутті, підйом пішки по сходах і так далі. Для ожиріння четвертого ступеня лікування завжди підбирається ексклюзивно, а вплив на підсвідомість враховує не тільки формування здорових харчових звичок, але і стабілізацію психологічного стану. Однак наші лікарі успішно справляються з найскладнішими завданнями, причому вартість кодування по Довженко невелика. Звертайтеся, і вам теж допоможуть!

Вартість сеансів лікування

Перший сеанс 1 500 грн.
Другий сеанс 1 000 грн.
Третій сеанс Безкоштовно