Лікування тютюнової залежності

Лікування тютюнопаління – затребувана послуга з різних причин, починаючи від поступового усвідомлення згубності цієї звички і закінчуючи банальним бажанням заощадити на тютюні, так як сигарети коштують недешево.

Методи лікування нікотинової залежності

лікування тютюнопаління

Психотерапевтичні безмедикаментозні методи:

  • гіпноз;
  • самонавіювання;
  • метод Довженко.

Окремо варто сказати про лікування куріння методом Довженка – даний метод не передбачає ні гіпнозу, ні медикаментів і не має жорстких обмежень по застосуванню. Це, по суті, допомога психотерапевта пацієнту, при якому пацієнт сам затверджується в своєму небажанні продовжувати палити і ефективність такого методу лікування відмови від куріння цигарок є справді дієвим.

Також вимагає уточнення момент використання симптоматичної терапії при лікуванні від куріння, тобто ліків для зняття симптомів хвороби, які можуть з незвички з’явитися в перші дні відмови від куріння. Це можуть бути головні болі, вегетативні розлади, перепади настрою та інше. Під конкретну симптоматику підбирається конкретне лікування від куріння транквілізаторами або стимуляторами.

Якщо у людини є хронічні хвороби, то для профілактики загострення застосовуються препарати, що виключають таку можливість. Щоб правильно діагностувати симптоми і вірно підібрати лікування залежності від куріння, наші наркологи працюють в тісному союзі з лікарями інших спеціалізацій.

Переваги відмови від куріння

Лікування тютюнової залежності

Притому, що про шкоду куріння сказано дуже багато, а МОЗ, воістину, втомився попереджати, все ж ще є люди, які сумніваються в доцільності кинути курити і вже тим більше фінансових витрат на відмову від куріння. Особливо, якщо вони прийшли до висновку, що оплата лікування тютюнової залежності перевищить вартість сигарет, що викурюються за якийсь відрізок часу.

По-перше, варто сказати, що відмова від куріння в будь-якому випадку фінансово вигідна, тому лікування куріння і повна відмова від цигарок буде сприяти економії Вашого бюджету дуже швидко. По-друге, ви заощадите на ліках, так як багато медикаментів вам стануть не потрібні з огляду на поліпшення стану здоров’я після відмови від куріння. Наш досвід роботи з курцями і сучасна діагностична апаратура в нашому центры “ДАР” дозволяє стверджувати це на всі сто відсотків.

Зміни в стані здоров’я після відмови від куріння:

  • Повернення тиску до показників, які мали місце до початку лікування куріння – протягом доби після останньої сигарети.
  • Поліпшення чутливості смакових рецепторів – через дві доби після відмови від куріння.
  • Нормалізація роботи легенів і інших органів дихання – протягом трьох місяців після проходження повного лікування тютюнової залежності.
  • Поліпшення роботи серцево-судинної системи – протягом наступних трьох років у разі лікування від куріння.
  • Нівелювання чинників, викликаних нікотином і призводять до онкозахворювань – протягом п’яти років.
  • Позбавлення від нікотинової залежності, дозволить змінити якість життя на краще

Відмова від курінняНа додачу до всього сказаного слід зауважити, що особи, які наважились на позбавлення від нікотинової залежності до 35 років, мають реальний шанс повністю повернути показники здоров’я до тих, що притаманні їх некурящим одноліткам, а також нівелювати вже придбані наслідки для власного здоров’я. Позбавлення від тютюнової залежності необоротно призведе до поліпшення стану організму. Тому настійно рекомендуємо пройти лікування тютюнової залежності в Києві в нашій клініці за найсучаснішими і ефективним методикам і найбільш доступним розцінками.

Вартість сеансу лікування від тютюнопаління

Найменування послуги Вартість
Лікування від куріння індивідуально 3 500 грн.

Лікарі які спеціалізуються на лікуванні нікотинової залежності

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт