Що таке запій?

виведення із запою київЗапій – це один з видів алкоголізму, що характеризується безперервним вживанням алкогольних напоїв упродовж кількох днів або тижнів.

Це дуже небезпечний стан, запій служить причиною виникнення не тільки певних психічних розладів, а й надзвичайно важких захворювань. Тому професійне виведення з запою є життєво важливою процедурою, що дозволяє максимально швидко і безболісно позбавити пацієнта від алкогольної залежності і повернути його до нормального життя.

Ще не так давно люди були переконані, що алкоголізм є хворобою, а пристрасть до алкоголю пояснювалося слабкою волею, розбещеністю і хуліганством, зрозуміло, і ставлення до тих, хто п’є було ганебним. Рішенням даної проблеми в суспільстві було покарання, звільнення або ізолювання випивають людей. До залежною від алкоголю людині не доводиться розраховувати на чуйність і співчуття, в той час, як алкоголізм – це хронічне захворювання зі складним прогнозом. І зовсім не важливо, якими напоями зловживає людина (міцними або, так званими, слабоалкогольними), діагноз все одно один – алкоголізм.

виведення з алкогольного запоюНа відміну від інших хвороб, виникнення і результат алкоголізму залежать від бажання самого хворого, тому, якщо в алко-залежної людини є щире бажання вилікуватися, за допомогою кваліфікованої допомоги він зможе вийти з запою.

Помилковою є думка, що пивний алкоголізм менш небезпечний, ніж пристрасть до міцних напоїв – це абсолютно не так. Саме легковажне ставлення до пива, як до слабоалкогольних напоїв, робить цей вид алкоголізму ще більш підступним. Нерозуміння небезпеки регулярного вживання таких напоїв призводить до розвитку страшного захворювання – алкоголізму.

Причинами виникнення алкоголізму можуть бути, як спадкові, так і соціальні або психологічні чинники. Тому невідомо, хто може спокуситися і піддати себе алкогольної залежності, проте допомогти бажаючому вийти з запою не тільки можна, а й треба.

Вивід із запою на дому

вивід із запою на домуНайефективнішим методом лікування є виведення з запою, але при цьому пацієнт повинен мати тверде бажання побороти свою залежність. Протягом тижня перед медикаментозним виведенням із запою забороняється вживати алкогольні напої і слід визначитися з терміном, через який ви вийдете з запою, и “закодуєтесь“.

Слід зазначити, що купірування запою є лише першою сходинкою на шляху лікування від алкогольної залежності, зупинятися на якій ніяк не можна. Для досягнення стійкого результату пацієнту необхідно пройти комплексне лікування, дозволяє відновити організм і позбавити від підпорядкування алкоголю на психологічному рівні.

Висновок із запою в медичному центрі «Дар»

вивидення із запою в стаціонаріУ медичному центрі «Дар» проводиться висновок з запоїв, що включає весь комплекс заходів. Кожному пацієнту нашого центру пропонується повна анонімність, якісні медикаменти, індивідуальний підхід і послуги кваліфікованого персоналу. Бажання людини вилікуватися, допомога фахівців центру і підтримка близьких людей – необхідні складові повного одужання!

Ціна на виведення з запою

Наша клініка має великий досвід виведення з запоїв наших клієнтів як вдома, так і в клініці, так званий стаціонар. Ми надаємо саму демократичну і недорогу ціну на виведення з запою в нашому сучасному стаціонарі в м.Києві, при цьому ефективність цієї процедури набагато вище, якщо ви будете виходити із запою на дому.

Більшість наших клієнтів вже не торкаються до пляшки після проходження наших процедур, і кожен вважає, що висновок із запою виявився настільки дешевим, якщо перерахувати витрачені гроші на весь випитий алкоголь до виведення з запою.