Як кодування від куріння дозволить позбутися нікотинової залежності

Куріння - шкідлива звичкаКодування куріння – це актуальна процедура. Чому? Почнемо із проблеми. Головна проблема нікотинової залежності полягає в тому, що нікотин – це дуже сильний психоактивний агент, який викликає швидке звикання. Він впливає на мозок і викликає вивільнення нейромедіаторів (таких як дофамін), які спричиняють почуття задоволення та покращують настрій.

Дівчина не може не курити

Після регулярного вживання нікотину організм пристосовується до його присутності і вимагає дедалі більше нікотину, щоб досягти того ж рівня задоволення. Це призводить до фізичної залежності від нього, і відмова від вживання може викликати неприємні симптоми, такі як тривога, дратівливість, безсоння, втома та депресія. Крім того, нікотинова залежність може мати серйозні наслідки для здоров’я, зокрема збільшення ризику розвитку раку легень, серцево-судинних захворювань та інших хронічних захворювань.

Сірі будні курця

Ну, і, нарешті, це відображається на побуті людини. Під час роботи йому завжди потрібно відволікатися на перекур незалежно від погоди, обставин, шукати відповідне місце для цього. Якщо така людина має сім’ю, що складається з некурців, це теж створює деяку напругу у відносинах. Не будемо забувати про гроші – цигарки зараз досить дорогі, і для курця це обов’язкова щоденна стаття витрат.

Кодування від куріння як вирішення проблеми

Переваги кодування від куріння

Кодування від куріння – це один із методів боротьби з нікотиновою залежністю, який полягає у введенні в організм людини певних препаратів, що блокують бажання палити та зменшують можливість отримання задоволення від цього процесу.

Кодування від тютюнопаління може проводитись різними способами, наприклад, за допомогою медикаментозної терапії, акупунктури, гіпнозу та інших методів. Деякі з них засновані на використанні замінників нікотину, таких як нікотинові пластирі, жувальна гумка з нікотином або інгалятори, які допомагають зменшити симптоми відміни цієї речовини.

Інші методи кодування від нікотинової залежності працюють через вплив на психологічні причини куріння, такі як стрес, тривога чи депресія. Наприклад, гіпнотерапія може допомогти змінити мислення людини, що палить, і зменшити потяг до цигарок.

Кодування від куріння методом Довженка

Кодування за методом Довженка засноване на впливі на підсвідомість залежної людини. Цей спосіб допомагає змінити сприйняття процесу куріння – він стає нецікавим і неприємним для курця. Під час сеансу терапії у людини виникають негативні відчуття навіть від думки про цигарку, і завдання даного методу – пов’язати думки про куріння з огидою. Це не гіпноз, не замовляння, пацієнт під час кодування не спить, не приймає жодних ліків чи інших препаратів, замінників нікотину.

Кодування від тютюнопаління методом Довженка може проводитися протягом 1-5 сеансів. Це залежить від кожного окремого випадку. Що потрібно для кодування від нікотину за цим методом? Найголовніше – бажання людини кинути палити. Також бажано утриматися від цигарок та кави/кофеїновмісних напоїв за 2-3 дні перед сеансом терапії.

Переваги кодування від нікотину

Після кодування людина повністю відмовляється від цигарок та інших нікотиновмісних продуктів. І з нею відбуваються зміни:

  • Поліпшується загальний стан здоров’я, зовнішній вигляд, нігті, волосся, шкіра – все виглядає здоровішим;
  • Поліпшується фізична форма – пропадає задишка, підвищується витривалість організму;
  • Поліпшення здоров’я зубів та ясен, пропадає неприродна жовтизна зубів, спричинена нікотином;
  • Хороше ментальне здоров’я – менше стресів, тривожності, нема раптових перепадів настрою;
  • Економія грошей – людина відмовляється від шкідливої ​​та дорогої звички, у неї з’являються кошти на щось більш корисне;
  • Поліпшення якості життя – більше не потрібно відволікатися на перекури, думати про це, від людини не чутно неприємний запах цигарок, що загалом добре впливає на соціалізацію.

Як записатися на кодування від куріння

Якщо ви або ваша близька людина вирішили попрощатися з цією шкідливою звичкою, ви можете звернутися до нашого лікувального центру та пройти процедуру кодування за ефективною методикою Довженка. Записатися на консультацію в Києві можна онлайн, залишивши заявку на цьому сайті, або за номерами телефонів +38 (044) 288-31-86 та +38 (063) 237-51-14.

Вартість кодування від куріння

Найменування послуги Вартість
Консультація 800 грн.
Сеанс 4 000 грн.

Наші лікарі

Це фахівці Центру «Дар», лікарі вищої категорії, які протягом десятиліть застосовують ефективні з існуючих нині методик лікування.

ФАРТУШНИЙ
Євген Миколайович

Психофізіолог-психотерапевт, психіатр, нарколог, гомеопат

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт