Жіночий алкоголізм

Алкоголізм у жінок є серйозним психологічним захворюванням, викликаним систематичним вживанням алкоголю. Чоловікам необхідно більше часу, щоб стати залежним, чого не можна сказати про тих, хто п’є представниць прекрасної статі, яким досить 2-3 місяці. Найчастіше вони п’ють тайкома, щоб сховатися від осуду суспільства, тому така звичка може стати помітною через час. Алкогольна залежність у жінок відбувається в кілька етапів, тому, чим раніше помітити згубну звичку, звернутися за допомогою, тим вище шанси домогтися позитивних результатів у лікування жіночого алкоголізму.

лікування жіночого алкоголізму

Коли необхідне лікування алкоголізму у жінок

Часто алкогольна залежність у жінок спочатку протікає абсолютно безсимптомно, помітно стає, коли прагнення випити проявляється практично щодня.

Однак є ознаки алкогольної залежності у жінок, що вказують на наявність алкоголізму у жінок, серед яких:

 • постійне перебування в депресивному стані;
 • спостерігається незадоволеність життям;
 • відсутня бажання займатися саморозвитком;
 • спадковий фактор;
 • жінка живе в родині, де є п’яниця.

Сучасні жінки можуть призвичаїтися до алкоголю з різних причин. Одні займаються побудовою кар’єри, переутомляются, починають розслаблятися за допомогою алкоголю. Інших не задовольняє власне життя, треті живуть в патріархальної сім’ї, гноблені чоловіком. Тому лікування жіночої алкогольної залежності зараз є досить затребуваною послугою.

лікування жіночого алкоголізму київ

Основні стадії жіночого алкоголізму

Вивчаючи алкоголізм жіночий лікування якого витрачається багато часу, варто зауважити, що така хвороба розвивається поступово, проходячи кілька основних стадій:

 1. Стадія психічної недостатності. На цьому етапі алкоголь вживається постійно з метою підняття настрою, забути неприємності, стати впевненіше, отримати емоційну розрядку, налагодити контакти з оточуючими. В результаті прагнення випити стає нездоланною, з’являється психічна залежність.
 2. Фізична залежність. Тут систематично йде вживання алкогольних напоїв, вже незалежно від сформованих життєвих ситуацій. Організм стає стійким, що призводить до збільшення кількості прийнятого алкоголю, втрачається контроль дози. Тут спостерігається зникнення блювотного ефекту, тяга випити стає схоже на голоду, а відсутність спиртних напоїв викликає розлади психіки.
 3. Алкогольна деградація. На цій стадії зникає почуття обов’язку, відповідальності, емоційні прихильності, натомість настає особистісна деградація.

Ознаки алкоголізму у жінок

Головним підступним фактором цієї хвороби є його пізні прояви розвитку. Іноді проходить кілька років, перш ніж оточуючим стане помітним, що міцні спиртні напої вживаються регулярно. Тому рідним слід звертати увагу на такі тривожні ознаки алкогольної залежності у жінок:

 • постійне відвідування вечірок, бенкетів, що супроводжуються розпиванням міцного алкоголю;
 • спостерігається здатність випивати великі дози без сп’яніння;
 • жінка стає байдужою до зовнішнього вигляду, що не відвідує звичайні косметичні процедури, перестає займатися своїм хобі;
 • помітно поліпшується настрій після згадки про майбутнє свято;
 • після вечірок спостерігаються регулярні провали пам’яті.

лікування жіночого алкоголізму україна

Пивний алкоголізм у жінок: як розпізнати жіночий пивний алкоголізм?

Пиво є слабоалкогольних напоєм, що не викликає стан сильного сп’яніння. Тому його п’ють, помилково вважаючи, що в цьому випадку ризик розвитку пивного алкоголізму у жінок мінімальний. Однак завдяки цьому напою формується патологічна залежність, яка веде до погіршення здоров’я.

Розглядаючи пивний алкоголізм у жінки лікування якого необхідно, щоб уникнути серйознішої форми залежності. Завдяки пиву з’являються гормональні порушення, помітно збільшується апетит, збільшується шанс прояви метаболічного синдрому, збільшується кількість «поганих» естрогенів, що призводить до порушення функції дітонародження.

Незважаючи на низький градус, пиво здатне привести до фактору прояви психологічної залежності. Часто випивати більше одного літра напою стає звичним, це призводить до вживання більш міцного алкоголю.

Лікування жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм і його лікування:

Перш ніж з’ясувати, як лікувати алкогольну залежність у жінок, потрібно поставити діагноз, визначивши стадію розвитку захворювання. Допомога нарколога потрібна тим, хто не в змозі впоратися самостійно, поборів хвороба. Сьогодні використовують різні лікарські препарати, методи, які виведуть токсини з організму, застосовують психокорекційні способи, що допомагають усунути залежність, щоб пацієнтки могли повернутися до нормального життя.

лікування жіночого алкоголізму в Києві

Щоб лікування жіночого алкоголізму (Київ) було результативним, лікарі використовують індивідуальний підхід, що дозволяє підібрати для кожної найбільш оптимальний варіант лікування. Також жінці необхідна підтримка родичів, друзів, щоб відчувати сили, спрямовані на викорінення слабкостей. Фахівці прагнуть повернути організму нормальний стан, зробити детоксикацію, відновити зруйновані алкоголем клітини печінки, нормалізувати роботу всіх внутрішніх органів. Після завершення курсу лікування пацієнткам необхідно пройти реабілітацію, щоб повернутися до нормального життя.

Наслідки жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм і його лікування, слід розповісти про негативний вплив алкоголю. Він проявляється такими зовнішніми змінами:

 • жінка перестає користуватися косметикою, засобами особистої гігієни;
 • стінки капілярів, інших кровоносних судин поступово розширюються, через час лопаються в області носа, щік;
 • шкіра стає зморшкуватою, під очима виростають мішки, особа набуває багряного відтінку, стає одутлим.

Стан організму також приходить в розлад, спостерігається розвиток алкогольного гепатиту, ураження серця, страждає репродуктивна система. Алкоголь сприяє розвитку панкреатиту, артеріальної гіпертензії, гастриту, вражає нервову систему.

Хто допоможе впоратися з жіночим алкоголізмом

Жіночий алкоголізм виліковний!

Сучасне лікування жіночого алкоголізму в Україні допоможе запобігти загрозу, що насувається, запобігти поверненню згубної звички в майбутньому. Спеціально навчені лікарі, які мають необхідні знання, стануть рятівниками в цій боротьбі. Після проведення консультації ставиться діагноз, виявляється стадія розвитку, після чого призначають лікування. Сьогодні можна вибрати послугу індивідуального лікування, яка дозволяє домогтися найбільш ефективного результату. Іншим пацієнткам більше підійде групова терапія, яка займає більше часу для досягнення поставленої мети.

лікування жіночої алкогольної залежності

Ціна лікування жіночого алкоголізму в Києві, її можна уточнити, відвідавши наш сайт. Тут можна знайти вартість кожної послуги, записатися на прийом, проконсультуватися в режимі онлайн. Тим, хто не знайшов цікавий відповідь, варто скористатися зазначеними контактними телефонами. Наш консультант зможе відповісти на всі питання, уточнити приблизну вартість лікування, описати інші послуги, що надаються нашим медичним центром.

Звертайтеся до нас, якщо проблема жіночого алкоголізму торкнулася вас, вашої родини, друзів, знайомих. Наші компетентні лікарі допоможуть побороти алкогольну залежність у жінок, назавжди розлучитися із згубною звичкою.

Вартість лікування алкоголізму у жінок

Лікування жіночого алкоголізму в Києві – послуга досить популярна, що дозволяє побороти згубну звичку. Вона вимагає комплексного підходу, участі фахівців-наркологів, бажання пацієнтки повернутися до нормального життя. З огляду на, на якій стадії знаходиться жіночий алкоголізм лікування буде підбиратися індивідуально враховуючи побажання клієнтки. При розрахунку підсумкової суми лікар враховує кількість лікарських препаратів, стаціонарне перебування, оптимальні способи для досягнення позитивних результатів, терапевтичні методи, необхідні для надійного ефекту, тому підсумкову ціну важко назвати відразу.

Можливо, стурбовані родичі побажають проконсультуватися у лікаря, як лікувати пивний алкоголізм у жінок, і довірять лікувальний процес фахівцям.

ціна лікування жіночого алкоголізму в києві

Ціна лікування жіночого алкоголізму в Києві

Найменування послуги Вартість
Лікування жіночого алкоголізму в групі 3 500 грн.
Лікування жіночого алкоголізму індивідуально 4 500 грн.

Наші лікарі

Це фахівці Центру «Дар», лікарі вищої категорії, які протягом десятиліть застосовують найефективніші з існуючих нині методик лікування.

ФАРТУШНИЙ
Євген Миколайович

Психофізіолог-психотерапевт, психіатр, нарколог, гомеопат

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт