Залежність від ігрових автоматів

У життя кожної людини може увірватися залежність від ігрових автоматів. Вона може початися з банального бажання розважитись, відчути азарт. Тільки в процесі не помічаєш, як присвячуєш грі все більше часу, витрачаєш останні гроші. Через це виникають проблеми у сім’ї, на роботі. Ситуацію не можна пускати на самоплив. Ігрова залежність – захворювання, яке потребує оперативного лікування у професіоналів.

Лікування залежності від ігрових автоматів

Залежність ігрових автоматів – проблема психологічного характеру. Тому її лікуванням мають займатися фахівці психіатри, психотерапевти та наркологи. Не можна просто призначити лудоману чарівні пігулки, які він прийме і назавжди позбавиться патологічної потягу до ігрових автоматів. Корінь захворювання лежить глибше – у свідомості людини.

Лікування від гральних автоматів у Києві проводять у наркологічному центрі «ДАР». Тут із пацієнтом проведуть первинну діагностику, уважно вислухають його та розроблять індивідуальний план терапії. Лікувальний процес може включати такі процедури:

  • психотерапія;
  • поведінкова терапія;
  • соціальна реабілітація;
  • гіпноз;
  • медикаментозне лікування супутніх патологій (депресія, ментальні відхилення).

Позбутися залежності від ігрових автоматів не можна негайно. Це тривалий процес, який вимагає усвідомлення ігроманом того факту, що має проблему, і кваліфікованого лікування. Пацієнт повинен пройти повний курс терапії, щоб подолати згубну звичку та повернутися до повноцінного життя. Він включає індивідуальне спілкування з психологом, а також групові заняття з такими ж залежними від ігрових автоматів людьми.

Кодування від ігрових автоматів

Одним із методів лікування ігрової залежності є кодування від ігрових автоматів. Воно передбачає проведення із пацієнтом психокоректуючих сеансів, і навіть прийом медикаментозного препарату. У процесі найважливішу роль відіграє допомога сім’ї та друзів ігромана, які мають підтримати його та допомогти вибратися з непростого становища.

Хворобу від ігрових автоматів можна лікувати протягом кількох місяців, а то й років. Важливо не просто подолати потяг до гри, а виявити причини гострого бажання грати. Якщо цього не зробити, людина швидко знову опиниться біля ігрового автомата. Соціальна адаптація допомагає усвідомити, що в житті є багато радощів, і немає потреби постійно витрачати гроші на ігри.

Ефективність лікування залежить не тільки від підібраної терапії та професійних якостей лікаря, а й бажання самого пацієнта повернутися до нормального життя. Без цього прагнення неможливо буде подолати патологію.

Де можна закодуватися від ігрових автоматів

Кодування від ігрових автоматів у Києві – послуга, яку надає наркологічний центр «ДАР». Фахівці використовують психологічний прийом, внаслідок якого на ментальному рівні у людини з’являється навіяна заборона до гри. Тривалість однієї процедури становить 1-1,5 години, але цього недостатньо. Лікування має бути повноцінним, включати сеанси з психологом та спілкування з іншими залежними людьми.

Використання ультрасучасної апаратури та інноваційних методик лікування допомагає зробити головне – повернути в сім’ю здорову людину, яка почне жити повною радістю життям, і не матиме бажання програти великі суми у «однорукого бандита». Якщо в одного з близьких людей виявилися ознаки залежності, то варто якнайшвидше розпочати лікувальну терапію. Чим раніше це зробити, тим швидше можна буде подолати патологію.

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт