Комп’ютерна залежність і ігроманія не менш небезпечні, ніж залежність від наркотиків чи алкоголізм. Вони, зрештою, також призводять до руйнування особистості, нездатності адаптуватися в суспільстві, працювати або створити сім’ю, а іноді й обслужити самого себе.
Ознаки ігромана
Перші ознаки або прояви симптомів комп’ютерної залежності людини, зазвичай першими починають помічати оточуючі. Друзі, родичі, близькі, намагаються якось змінити ситуацію, але сама людина не усвідомлює небезпеки, а тому не реагує на доброзичливі спроби оточення, за аналогією з проявами будь-якого іншого виду залежності.
Найперші симптоми ігроманії проявляються, коли людину неможливо відірвати від гри. Будь-яке вимушене відволікання викликає роздратування, а часом і агресію. Захоплення досягає такого ступеня, що гравець забуває про гігієну, власне здоров’я, сон, а іноді і про їжу.
Так само виглядає і інтернет залежність, симптоми якої майже ідентичні. Нездатність запланувати термін закінчення роботи з комп’ютером, витрачання величезних сум на програмне забезпечення, в основному, для більш тривалого перебування за комп’ютером, а не дійсно за необхідності. При перших ознаках занепокоєння з приводу подібної поведінки у близької людини, необхідно бити тривогу і терміново звертатися за допомогою в нашу клініку, адже чим раніше почати лікування, тим швидше настає ефект одужання.
У центрі «Дар» кваліфіковані та досвідчені лікарі зможуть не тільки проконсультувати родичів хворого, а й провести відповідне лікування ігроманії. Головне, щоб близькі люди усвідомлювали, що ігроманія та комп’ютерна залежність — це серйозна хвороба, а допомога прийшла якомога швидше.
Чим швидше зуміти виявити симптоми комп’ютерної або ігрової залежності — тим ефективніше буде проведене лікування. Київський центр успішно справляється з подібними захворюваннями. Лікування здійснюється психотерапевтичними методами, які абсолютно безпечні, не мають побічних ефектів і дають позитивний результат, навіть у складних випадках.
Автор публікації: