Пивний алкоголізм

У сучасному світі вже давно поширений такий термін, як «пивний алкоголізм». Це проблема XXI століття. З екрану телевізора нам стверджують, що пиво зближує людей і допомагає розслабитися. Але реклама замовчує про ту залежності, яку можна придбати, випиваючи його кожен день.

алкоголізм пивний лікуванняЛікарі не поділяють спиртні напої за видами, тому як алкоголь однаково впливає на організм людини. З огляду на, що деякі покупці пива, не вважають цей продукт алкогольним, швидко звикають до нього і потрапляють в залежність. Наслідки вживання пива на організм людини жахливі: гормональні перебудови у чоловіків і жінок, проблеми з серцем, печінкою, шлунком, психічні розлади і багато іншого. Тому, лікуванням пивного алкоголізму повинні займатися тільки фахівці високої кваліфікації.

Особливо небезпечний жіночий пивний алкоголізм. У жінок швидше виникає алкозалежність, через уразливість до спиртової та нестійкою психіці. Після вживання пива вона відчуває легке охмеління і ейфорію. Що сприяє швидкому звикання. Лікування і симптоми пивного алкоголізму залежить від стадії і кількості вживання пива.

Вивести жінку з будь-якої залежності непросте завдання. При жіночому пивний алкоголізм лікування трохи відрізняється від чоловічого. Тут необхідна психологічна допомога в першу чергу, підтримка рідних і мотивація. Далі консультація нарколога. При пивний алкоголізм у жінок лікування проходить під суворим наглядом лікаря і наданням повної комплексної допомоги.

Лікування пивної залежності в Києві

Проводити лікування пивного алкоголізму необхідно відразу і не відкладати на потім, тому що може погіршитися жіноче здоров’я. У лікуванні пивного алкоголізму у жінок найголовніше побачити вчасно цю проблему, визнати залежність і звернеться за допомогою до лікарів і близьким людям.

Вартість сеансу лікування від пивного алкоголізму

Найменування послуги Вартість
Лікування пивного алкоголізму в групі 3 500 грн.
Лікування пивного алкоголізму індивідуально 4 500 грн.