Кодування від куріння – ефективний спосіб позбавлення від нікотинової залежності

Куріння - шкідлива звичкаКодування тютюнопаління – нагальна вимога часу і актуальна потреба для тих, хто усвідомив користь здорового способу життя. Куріння заборонено практично в усіх громадських місцях, заклади для некурящих стали модним здоровим трендом. Знайти місце для куріння в аеропортах, торгових центрах, офісах скоро стане складним завданням. Крім того, подорожчання тютюнових виробів для багатьох курців з часом виявляється дуже накладним, що набагато перевищує вартість кодування від куріння, яке дозволяє позбутися від проблеми за один захід.

Дівчина не може не куритиКодування від тютюнопаління – ефективний спосіб позбутися від нікотинової залежності і згубної звички, яка має небезпеку в ближній перспективі серйозними проблемами зі здоров’ям. Найефективніше кодування від сигарет в Україні проводить наша клініка. Ми практикуємо профілактику і лікування нікотинової залежності, психотерапевтичне кодування від куріння за методом, розробленим Олександром Довженком. Таке кодування абсолютно нешкідливо і найбільш ефективно щодо інших існуючих.

Кодування від куріння за методом Довженка

Сірі будні курцяСуть методу полягає в психологічному впливі на підсвідомість, внаслідок чого у пацієнта формується байдуже ставлення до сигарет. Сеанс проходить без гіпнозу, в стані неспання, ніякі лікарські препарати при цьому не задіюються. Метод підходить для пацієнтів будь-якої віри, так як при впливі на підсвідомість параметри віросповідання і релігії не будуть зачіпатися.

Для успіху такого лікування досить лише бажання і готовності курця спробувати кинути курити, а також двох або триденний відмова від сигарет напередодні сеансу. Крім того, безпосередньо перед сеансом не варто пити каву та інші кофеиносодержащие напої.

Переваги відмови від нікотину

Відмовившись від куріння, і пройшовши повний курс медикаментозного лікування нікотинової залежності, людина отримує цілком відчутні переваги у вигляді економії на відмову від покупки сигарет і цілого ряду ліків, які при відсутності шкідливого впливу нікотину стають просто не потрібні. Досвід роботи нашого центру з можливістю програмно-апаратного контролю стану пацієнта дозволяє наочно фіксувати зміни на краще в стані здоров’я після того, як людина кидає курити.

Зміни після відмови від сигарет:

Переваги кодування від куріння

  • Стабілізація артеріального тиску – протягом однієї доби після останньої сигарети.
  • Нормалізація нюху і дотику – через дві доби після припинення куріння.
  • Нормалізація показників роботи легенів і інших органів дихання – протягом 3-х місяців.
  • Поліпшення стану серцево-судинної системи – протягом наступних трьох років.
  • Нівелювання викликаних нікотином і потенційно призводять до онкозахворювань чинників – протягом 5 років.
  • Повне нівелювання шкідливих наслідків багаторічного куріння – для осіб, які кинули палити до 35 років.

Ваш обов’язково необхідно кинути палити зараз, а Києві вам в цьому допоможе наша клініка ДАР. Відзначимо, що наша ціна на кодування від куріння в Києві найбільш доступна.

Вартість кодування від куріння

Найменування послуги Вартість
Консультація 500 грн.
Сеанс 3 000 грн.

Наші лікарі

Це фахівці Центру «Дар», лікарі вищої категорії, які протягом десятиліть застосовують ефективні з існуючих нині методик лікування.

ФАРТУШНИЙ
Євген Миколайович

Психофізіолог-психотерапевт, психіатр, нарколог, гомеопат

БАЛАСАНОВ
Рафаель Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт

ЕЧЕІСТОВ
Володимир Володимирович

Психіатр-нарколог, психотерапевт