Кодування від куріння — ефективний спосіб позбавлення від нікотинової залежності

Кодування тютюнопаління – нагальна вимога часу і актуальна потреба для тих, хто усвідомив користь здорового способу життя. Куріння заборонено практично в усіх громадських місцях, заклади для некурящих стали модним здоровим трендом. Знайти місце для куріння в аеропортах, торгових центрах, офісах скоро стане складним завданням. Крім того, подорожчання тютюнових виробів для багатьох курців з часом виявляється дуже накладним, що набагато перевищує вартість кодування від куріння, яке дозволяє позбутися від проблеми за один захід.

Кодування від тютюнопаління – ефективний спосіб позбутися від нікотинової залежності і згубної звички, яка має небезпеку в ближній перспективі серйозними проблемами зі здоров’ям. Найефективніше кодування від сигарет в Україні проводить наша клініка. Наша клініка практикує психотерапевтичне кодування від куріння за методом, розробленим Олександром Довженком. Таке кодування абсолютно нешкідливо і найбільш ефективно щодо інших існуючих.

Кодування від куріння за методом Довженка

Суть методу полягає в психологічному впливі на підсвідомість, внаслідок чого у пацієнта формується байдуже ставлення до сигарет. Сеанс проходить без гіпнозу, в стані неспання, ніякі лікарські препарати при цьому не задіюються. Метод підходить для пацієнтів будь-якої віри, так як при впливі на підсвідомість параметри віросповідання і релігії не будуть зачіпатися.

Для успіху такого лікування досить лише бажання і готовності курця спробувати кинути курити, а також 2-3-денний відмова від сигарет напередодні сеансу. Крім того, безпосередньо перед сеансом не варто пити каву та інші кофеиносодержащие напої.

Переваги відмови від нікотину

Відмовившись від куріння, людина отримує цілком відчутні переваги у вигляді економії на відмову від покупки сигарет і цілого ряду ліків, які при відсутності шкідливого впливу нікотину стають просто не потрібні. Досвід роботи нашого центру з можливістю програмно-апаратного контролю стану пацієнта дозволяє наочно фіксувати зміни на краще в стані здоров’я після того, як людина кидає курити.

Зміни після відмови від сигарет:

  • Стабілізація артеріального тиску – протягом однієї доби після останньої сигарети.
  • Нормалізація нюху і дотику – через дві доби після припинення куріння.
  • Нормалізація показників роботи легенів і інших органів дихання – протягом 3-х місяців.
  • Покращення стану серцево-судинної системи – протягом наступних трьох років.
  • Нівелювання викликаних нікотином і потенційно призводять до онкозахворювань чинників – протягом 5 років.
  • Повний нівелювання шкідливих наслідків багаторічного куріння – для осіб, які кинули палити до 35 років.

Хочете кинути курити – в Києві вам в цьому допоможе наша клініка. Відзначимо, що наша ціна на кодування від куріння в Києві найбільш доступна.